Özdemir Keçe Çamaşırhane Keçeleri

Özdemir Keçe’nin Çamaşırhane Keçeleri ile Verimlilik Artıyor

Çamaşırhane sektöründe, operasyonlarınızda olağanüstü sonuçlar elde etmeye mi çalışıyorsunuz? Üstün kaliteli ürünlerden oluşan geniş bir portföye sahip olan Özdemir Keçe, dünya çapındaki çamaşırhane işletmelerinin ihtiyaçlarını karşılayan özel çözümler sunmaya kendini adamıştır. Bu blogda, endüstriyel çamaşırhanenizin, verimliliğini yeni boyutlara taşımanıza yardımcı olan Özdemir Keçe Çamaşırhane Keçelerinin olağanüstü özelliklerini ve faydalarını inceleyeceğiz.

 

Olağanüstü Sonuçlar İçin Güvenilir Adres 

Özdemir Keçe olarak her çamaşırhane işleminin farklı olduğunun ve olağanüstü sonuçlar elde etmek için özel ürünler gerektirdiğinin bilincindeyiz. Çamaşırhane Keçelerimiz güvenilir ve tutarlı performans sunmak üzere titizlikle tasarlanmış ve üretilmiştir.

 

Bantlı Silindir Ütü Keçeleri: Bir yüzü aramid, bir yüzü polyester elyaflardan kordlar üzerine iğnelenerek imal edilen ütüleme keçeleridir. İstenen enlerde otomatik makinelerde kesilerek paslanmaz metal pimler ile sonsuz hale getirilir.

Paslanmaz metal pimlerin üzerine aramid keçelerden kapak dikilmektedir.

Max. sıcaklık dayanımı: 200 °C

Keçe kalınlığı: 5,5 mm

Keçe Bantlarımız aşağıdaki çamaşırhane silindir ütülerinde kullanıma uygundur:

Tolkar, Tolon, Kromlux, Temel Makine, Önder Mutfak, Girbau, Electrolux, Primus, Danube, Ipso, Jensen, Kannegiesser, Algıtech, Domus, Eurofolder, Fagor, Fintec, Foltex, Grandimpianti, Indemac, Kaan, Laco, Lapauw, Prima Folder, Pizzardi, Stahl…

 

Yataklı Silindir Ütü Keçeleri: Bütün yataklı silindir ütü makinalarında kullanılan keçe tipleri mevcuttur. Makina çalışma sıcaklığına göre aramid, Polyester, aramid/Polyester olmak üzere 3 tip keçe kullanılmaktadır. Keçe seçimi sıcaklık ve buhar basıncına göre yapılır.

Kalınlık: 4-16 mm arası makina tipine göre değişir

Sıcaklık Dayanımı: Polyester keçe: 150 °C’ye kadar Polyester / Aramid Keçe: 190° C’ye kadar

Aramid Keçe: 230 °C’ye kadar sıcaklık dayanımına sahiptir.

Yataklı silindir ütü keçeleri aşağıdaki silindir ütülerde kullanıma uygundur:

Tolkar, Tolon, Jensen, Kannegiesser, Girbau, Electrolux, Primus, Danube, Fagor, Ipso, Lapauw, Stahl, Grandimpianti, Vega, Imesa, Indemac…

 

Katlama Bantları: Bant Yapısı: %100 özel pamuk ipliğinden dokunarak imal edilenler çarşaf katlama bandı, üzeri latex kaplı bantlar havlu katlama bandı olarak kullanılmaktadır. Dokuma yapısı oldukça stabildir.

Bant Genişliği : Standart enler: 32 mm, 50 mm, 60 mm, 70 mm, 100 mm

 

Elastik Bantlar: Özellikle havlu katlama makinalarında kullanılır.

Bant Yapısı: Pamuk – Latex – Polyesterden dokunarak üretilmiştir.

Genişlik: İstenen her ende üretilmektedir.

Boy: Bantlar 50 m boylarında rulo halindedir

 

Besleme Bantları: 100% Polyester iğneli keçedir. Bir yüzeyi çamaşırları taşıyabilmesi için yakılarak tutucu hale getirilmiştir. Müşteri ihtiyacına göre özel ölçülerde imal edilmektedir. Uçlarına paslanmaz klips takılarak sonsuz hale getirilir.

Keçe kalınlığı: 3 mm

Max. sıcaklık dayanımı: 180 °C

 

Delikli Bantlar: 100% Polyesterden imal edilmiş keçelerin üzerine delikler açılmak suretiyle vakum ihtiyacı olan uygulamalarda tercih edilmektedir.

Müşteri talebine göre istenen en ve boyda muhtelif delik çaplarında üretilmektedir.

Uçlarına paslanmaz klips takılarak sonsuz hale getirilmektedir.

 

Kılavuz Şeritler: Yataklı silindir ütü makinalarında çarşafların düzgün bir şekilde taşınmasına kılavuzluk ederler.

Şerit Yapısı: Polyester ve aramid olmak üzere 2 tiptir. Sıcaklık değerine göre seçim yapılır.

Şeritler 13 mm, 15 mm eninde ve 400 metrelik bobinler halindedir.

 

Müşteri Memnuniyetine ve Yeniliğe Önem Vermek

Özdemir Keçe olarak, dünya çapındaki çamaşırhane işletmelerinin farklı ihtiyaçlarına hizmet veren, sektörde küresel bir lider olmaktan gurur duyuyoruz. Müşteri memnuniyetine, yenilikçi çözümlere ve kaliteli ürünlere olan bağlılığımız, değerli müşterilerimizle kalıcı ilişkiler kurmamızı sağlamıştır.

Çamaşırhane sektörünün gelişen taleplerini karşılamak için ileri teknolojiler ve yeni çözümler ortaya çıkarmak amacıyla sürekli olarak araştırma ve geliştirmeye yatırım yapıyoruz. Uzmanlardan oluşan ekibimiz her zaman müşterilerimizle işbirliği yapmaya, onların zorluklarını anlamaya, verimliliği, üretkenliği ve kârlılığı artıran özelleştirilmiş çözümler sunmaya isteklidir.

Özdemir Keçe’nin Çamaşırhane Keçeleri ile çamaşırhane işletmenizi bir üst seviyeye taşıyın. Kapsamlı ürün yelpazemizi keşfetmek veya özel gereksinimlerinizi görüşmek için bugün bizimle iletişime geçin.

 

Hakkımızda

Özdemir Keçe, küresel manada, tekstil, çamaşırhane, alüminyum ekstrüzyon ve tabakhaneler dahil olmak üzere çeşitli sektörlere yönelik endüstriyel keçelerin lider üreticilerinden ve tedarikçilerindendir. Kaliteye, yeniliğe ve müşteri memnuniyetine olan bağlılığımızla kendimizi dünya çapındaki işletmeler için güvenilir bir ortak olarak kanıtladık. Kapsamlı ürün yelpazemiz, gelişmiş üretim teknolojilerimiz ile birleştiğinde, tüm dünyadaki müşteri tabanımızın farklı ihtiyaçlarını karşılayabilmemizi sağlar. Özdemir Keçe farkını keşfedin ve operasyonlarınızın tüm potansiyelini açığa çıkarın.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+
Call Now Button