Gizlilik Politikasi

Web sitemize girmeniz veya web sitemizdeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız iş bu Yasal Uyarı koşullarını ve Gizlilik Politikası hükümlerini kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Müşterilerimizden aldığımız kişisel bilgilerin gizliliğini korumak için Özdemir Keçe Ltd. Şirketi, sistem altyapısı ve internet sunumlarını en güvenilir seviyede tutmakta olup, siteye girildiği ve sistem kullanılmaya başlandığı anda bu koşullar yürürlüğe girer.

Web sitemizde yer alan üyelik sistemi aracılığı ile sadece ad, soyad ve elektronik posta adresinizi vererek üyelik hesabı oluşturabilir; üyelik hesabınız aracılığı ile; ürünlerimiz ve servislerimiz hakkında bilgi alabilir, kampanya, etkinlik ve gelişim hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Sitemizde yer alan her türlü iç ve dış piyasa tablo ve grafikleri, yazı, fotoğraf, ses, video malzemeleri, eğitim ve eğitimcilere ait materyaller, etkinlik takvimleri (“Bilgiler”) herhangi bir ortamda basılamaz, yayımlanamaz, basılmak ya da yayımlanmak üzere yeniden yazılamaz, doğrudan ya da dolaylı olarak dağıtılamaz. Bilgiler ya da onların kısımları, kişisel kullanım amaçları haricinde bir bilgisayarda saklanamaz. Sitede yer alan bilgileri herhangi bir ticari ve çıkar amacı olmadan kişisel bilgi edinmek amacıyla kullanabilir, indirebilir, kopyalayabilir, yazdırabilirsiniz ya da herhangi bir ticari ve çıkar amacı olmadan üçüncü şahıslara sadece kişisel bilgilendirmeleri amacıyla bu bilgilerin Özdemir Keçe Ltd. Şirketi web sitesinden temin edildiğini belirtmek şartıyla verebilir ve gönderebilirsiniz.

Söz konusu bilgiler yürürlükteki mevzuata uygun olarak tarafsız ve dürüst bir bakış açısıyla düzenlenmiş olup, alıcısının menfaatlerine ve/veya ihtiyaçlarına uygunluğu gözetilmeksizin ve karşılığında maddi menfaat elde etme beklentisi bulunmaksızın hazırlanmıştır. Web Sitemizde yer alan bilgilere dayanak teşkil eden bilgi ve veriler, güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan derlenmiştir. Bu nedenle, bu bilgilerin tam veya doğru olmamasından, kullanılan kaynaklardaki hata ve eksik bilgilerden dolayı doğabilecek zararlar konusunda Özdemir Keçe Ltd. Şirketi ve çalışanları herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Web Sitesinde yer alan bilgiler site kullanıcılarının genel olarak bilgi edinmeleri amacıyla hazırlanmış olup, Özdemir Keçe Ltd. Şirketi tarafından site kullanıcılarına herhangi bir garanti verilmemektedir. Web sitesinde yer alan bilgiler mevzuattaki değişiklikler doğrultusunda haber verilmeksizin değiştirilebilir. Web Sitemizde yer alan bilgilerin ticari amaçlı kullanımı sonucu oluşabilecek zararlardan dolayı Özdemir Keçe Ltd. Şirketi herhangi bir sorumluluk üstlenmemektedir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Web sitemizden diğer web sitelerine link verilmektedir. Web sitemizden link ile gidilecek diğer web sitelerinde, o sitelere ait kullanım şartları geçerli olup, Özdemir Keçe Ltd. Şirketi bu web sitelerindeki bilgilerin doğruluğunu garanti etmemekte ve bağlantılı hizmetlerin kullanımı konusunda da herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır. Bu siteleri kullanımı sebebiyle doğabilecek zararlar kullanıcının kendi sorumluluğundadır. Özdemir Keçe Ltd. Şirketi uygun görmeyeceği linklere erişimi her zaman kesebilir. Web sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunlara ilişkin telif hakkı ve/veya diğer fikri mülkiyet hakları, Özdemir Keçe Ltd. Şirketi’ ne ait ve ilgili kanunlarca korunmakta olup, herhangi bir kişi/kuruluş, önceden Şirketimizin yazılı iznini almadıkça, sitemizin belli bir kısmını başka bir web sitesinde kullanamaz veya sitemize başka bir web sitesinin bağlantısını kuramaz veya web sitesinde yer alan içerikler kopyalanamaz. Özdemir Keçe Ltd. Şirketi bu yasal uyarıda yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

Bilgiler’ in gerek doğrudan, gerekse dolaylı kullanımından kaynaklanan doğrudan ve/veya dolaylı maddi ve/veya manevi velhasıl her türlü zarardan ve kayıplardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zarar ve/veya kayıplardan dolayı Özdemir Keçe Ltd. Şirketi, yönetim kurulu üyeleri, yöneticileri, çalışanları ve bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişiler sorumlu tutulamaz. Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin kullanımı nedeniyle oluşabilecek doğrudan ve/veya dolaylı, maddi ve/veya manevi velhasıl her türlü zararlardan ve kayıplardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zarar ve/veya kayıplardan dolayı da Özdemir Keçe Ltd. Şirketi, yönetim kurulu üyeleri, yöneticileri, çalışanları ve bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişiler sorumlu tutulamaz.
Web sitesinin güvenliğini ihlal etmeniz veya ihlale teşebbüs etmeniz, mevzuata aykırı bir şekilde diğer kullanıcıların siteye erişimini engellemeniz veya buna teşebbüs etmeniz yasaktır. Bu tür herhangi bir ihlal veya engelleme, sizin için cezai ve hukuki sorumluluk yaratacak olup, Kurumumuzun her türlü talep, takip, dava ve şikayet hakları mahfuzdur.

İş bu web sitesinin kullanımından doğan ve/veya yasal uyarıda yer alan koşul ve hükümlere ilişkin ve/veya bu web sitesi ile bağlantılı olarak çıkabilecek uyuşmazlıklarda Türkçe yasal uyarı metni esas olup, İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra İflas Daireleri yetkilidir.