6. Uluslararası, Alüminyum Teknolojileri Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı

Özdemir Keçe, endüstriyel yüksek teknolojik özelliklere sahip keçelerin ve bantların Türkiye’deki en önemli tedarikçilerden biri olarak, Alüminyum Teknolojileri ve Makina sektöründe en son yeniliklerine uygun ürün çeşitliliğini sizlerle buluşturuyor; katıldığımız bu fuarda Alüminyum Ekstrüzyon Konveyör Keçelerinde ürün çeşitliliğimizi görme fırsatını kaçırmayınız.

ALUEXPO 2019 6. Alüminyum Teknolojileri Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı , İstanbul Dünya Ticaret Merkezi İSTANBUL FUAR MERKEZİ’nin 9, 10 ve 11 numaralı hollerinde 10-12 Ekim 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecektir.

İDTM’ nin en büyük yatırımı fuarcılık alanındadır. 500.000 m2 üzerine kurulu olan İDTM’ de fuar alanları 97.000 m2’lik alanı kaplamaktadır. İstanbul’u dünya fuarcılığının başkenti yapma amacıyla yola çıkan İstanbul Fuar Merkezi, her yıl 100’ün üzerinde fuara ev sahipliği yapmaktadır.

Havaalanına ve çevre yollara yakınlığı, hafif raylı sistemin merkezin içinden geçmesi, çevre düzenlemeleri ve mükemmel alt yapısı Dünya Ticaret Merkezi’yle birlikte İstanbul Fuar Merkezi’ni de cazibe merkezi haline getirmiştir. Ayrıca İstanbul Fuar Merkezi, fuar alanlarında 4300, İş Blokları’nda 1700 araç olmak üzere toplam 6000 araç kapasiteli oldukça geniş bir otopark alanına sahiptir.

ALUEXPO 2019 6. Alüminyum Teknolojileri Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı’nda, sizleri de Özdemir Keçe ( Hall 11 – A100 ) standımızda görmekten mutluluk duyarız.

İstanbul Fuar Merkezi’ne nasıl ulaşırım?

  • İstanbul  Havalimanı’na yurt dışından ve Türkiye’nin diğer illerinden uçak ile gelen ziyaretçi, katılımcı ve konuklar fuar zamanı ücretsiz servislerimizi kullanarak veya taksi ve toplu taşıma araçlarından faydalanarak İstanbul Fuar Merkezi’ne çok kısa bir sürede ulaşabilmektedir.

 

  • Alternatif arterler E5, TEM Otoyolu ve Sahil Yolu’nun kesişme noktasında olan İstanbul Fuar Merkezi; Bakırköy ve Yenikapı Deniz Otobüsü İskeleleri’ne olan yakınlığından ötürü avantajlı bir konuma sahiptir.

 

  • Şehir merkezi, şehirlerarası otobüs terminali ve havalimanına rahat ve hızlı bağlantı sağlayan metro hattı da çok önemli bir yenilik olarak fuarlara yüz binlerce kişinin hızla ve en kolay biçimde ulaşmasını sağlamaktadır.