ULUSLARARASI KALİTE STANDARTLARI VE ZAMANINDA TESLİMATLAR !

20 yıllık deneyim...

Türkiye’deki en önemli tedarikçilerden biri olarak, aynı zamanda 2017 yılı sonu itibari ile Dünya’nın 5 kıtasında 60 ülkeye ihracat yapan bir firma konumundayız…

Özdemir Keçe, uzmanlık ve deneyim gerektiren bazı keçelerin montajı için talep edildiğinde konusunda uzman ve deneyimli çözüm ortakları ile montaj hizmeti sunmaktadır.
Montaj talebi daha çok sanfor keçeleri, sıkmalı keçeler ve çamaşırhane ütü keçeleri için olmaktadır. Konusunda deneyimli ve uzman olan çözüm ortaklarımız Türkiye’nin tüm bölgelerinde montaj hizmeti vermektedirler.
Bu tür ihtiyaçlarınız için 2-3 gün önceden firmamıza müracaat etmeniz yeterlidir. Gerekli organizasyon Özdemir Keçe ve müşteri arasında yapılarak yerinde montaj sağlanmaktadır.

ENDÜSTRİYEL KEÇELERDE SONSUZ ÇÖZÜMLER...

Endüstriyel yüksek teknolojik özelliklere sahip keçelerin ve bantların Türkiye’deki en önemli tedarikçilerden biri olarak,
ISO 9001:2008 uluslararası kalite standartları çerçevesinde yaparak müşterilerimize her zaman yüksek kalitede ve zamanında teslimatlar yapmaktayız.

İHRACAT HİZMETİMİZ

Özdemir Keçe, şu anda Türkiye’deki en önemli tedarikçilerden biri olarak, aynı zamanda 2017 yılı sonu itibari ile Dünya’nın 5 kıtasında 60 ülkeye ihracat yapan bir firma konumundadır.

MONTAJ HİZMETİ

Montaj talebi daha çok sanfor keçeleri, sıkmalı keçeler ve çamaşırhane ütü keçeleri için olmaktadır. Konusunda deneyimli ve uzman olan çözüm ortaklarımız Türkiye’nin tüm bölgelerinde montaj hizmeti vermektedirler.

KALİTE

ISO 9001:2008 uluslararası kalite standartları çerçevesinde müşterilerimize her zaman yüksek kalitede hizmet veriyoruz ve zamanında teslimatlar yapıyoruz.