Hakkımızda

Nusret Özdemir

Özdemir Keçe Ltd. Şirketi 1998 yılında yılların teknik bilgi ve deneyimlerini girişimcilikte değerlendirmek isteyen makine mühendisi Nusret Özdemir tarafından kurulmuştur. Çeşitli endüstri alanlarında kullanılan yüksek teknolojik özelliklere sahip teknik tekstil keçelerin satış, pazarlama, servis ve üretim faaliyetlerinde bulunmak kuruluş amaçlarındandı.

Özdemir Keçe, şu anda Tekstil Sektörü, Deri Sektörü, Çamaşırhane Sektörü, Alüminyum Sektörü, Kağıt Sektörü, Mobilya Sektörü, Makine Sektörlerinde kullanılan yüksek teknolojik özelliklere sahip keçelerin ve bantların Türkiye’deki en önemli tedarikçilerden biri olarak, aynı zamanda 2015 yılı sonu itibari ile Dünya’nın 4 kıtasında 45 ülkeye ihracat yapan bir firma konumundadır.

Kuruluşundan günümüze kadar sürekli müşteri odaklı çalışma prensibini benimseyen firmamız, müşteri talebine göre piyasanın ihtiyacı olan en kaliteli ürünleri müşterilerine sunmayı vazgeçilmez bir hedef olarak benimsemiştir. İnovasyonu yönetim ve üretimin her aşamasında ön planda tutarak yenilik ve çeşitliliğin önünü açan bir model benimsenmiştir. Müşterilerin ihtiyaçlarını ve sorunlarını iyi analiz eden, çözüm konusunda sınırsız seçenek sunan bir yaklaşım içerisinde, sektörünün ürün çeşitliliği en fazla olan şirketi haline gelmiştir. Kuruluşunda ürün çeşidi sınırlı olan firmamız, işletmemizin olmazsa olmaz faaliyetlerinden AR-GE çalışmalarıyla birlikte müşteri taleplerini ve sorunlarını da göz önünde bulundurarak bugün ürün yelpazesini çok çeşitli ürünlerle, birbirinden farklı sektörlere servis veren bir yapıya kavuşturmuştur.

Firmamız müşteri talepleri doğrultusunda ürün sunmakla birlikte, çeşitli sanayi kollarında karşılaşılan problemlerin çözümü için alternatif ürünler sunarak, endüstriyel keçe alanında belirleyici ve öncü olma rolünü de sürdürmektedir.

Üretimini yaptığımız ürünleri Esenler / Tekstilkent’teki tesislerimizde ISO 9001:2008 uluslararası kalite standartları çerçevesinde yaparak müşterilerimize her zaman yüksek kalitede ve zamanında teslimatlar yapmaktayız.

Bilgi ve teknolojinin baş döndürücü bir hızda değiştiği günümüz dünyasında en önemli sermayenin bilgi, tecrübe ve değişim olduğunun bilincinde olan firmamız her geçen gün kendini geliştirerek yenilemektedir.


Nusret Özdemir

Genel Müdür

Genel Müdürlük Binamız :